Suché šampóny

Suchý šampón je rýchle riešenie, ak sa potrebujete zbaviť mastných vlasov. Okamžite vyčaruje pocit umytého účesu bez použitia vody. Vďaka nemu budú vaše vlasy svieže a príjemne voňavé po celý deň. Suchý šampón absorbuje prebytočný maz a nečistoty z vašich vlasov a pokožky hlavy. Rozhodne by však nemal nahradiť klasický šampón, slúži len ako jeho doplnok.

Najpredávanejšie

Cena

48
148

Značky

Zobrazených položiek: 7
11932 girlz only dry shampoo nude no residue
€4,10
Skladom

Bezfarebný, transparentný a veľmi ľahký suchý šampón, ktorý vďaka svojmu jedinečnému zloženiu "light weight" nezaťažuje vlasy.

Kód: 103320
11926 girlz only dry shampoo for brunettes with argan oil
€4,10
Skladom

Jemne farbiaci šampón dôkladne čistí vlasy a zároveň zvýrazňuje tmavú a hnedú farbu vlasov.

Kód: 103269
11929 girlz only dry shampoo for blondes with argan oil
€4,10
Skladom

Jemne farbiaci šampón dôkladne čistí vlasy a zároveň zvýrazňuje blond a svetlú farbu vlasov.

Kód: 103306
11971 girlz only dry shampoo de frizz
€4,10
Skladom

Suchý šampón De-Frizz bol vyvinutý tak, aby zlepšil zarovnanie vlasových vlákien a znížil trenie medzi vlasovými vláknami, čo vedie k hladkému vzhľadu vlasov.

Kód: 113321
14212 girlz only dry shampoo dazzling volume
€4,10
Skladom

Suchý šampón Dazzling Volume Plus dokonale čistí vlasy.

Kód: 98688
44d6a133f692eb0d8fb684158e653db6
€7,80
Skladom

Suchý šampón Freeze it Clear dodáva vlasom prirodzený vzhľad a lesk.

Kód: 3140
11569 black dry shampoo keratin and argan oil 200 ml suchy sampon na vlasy
€5,40
Skladom

Suchý šampón s keratínom a arganovým olejom.

Kód: 01120
7 položiek celkom

Suchý šampón skoncuje s mastnými vlasmi.
Určite to poznáte aj vy - ráno nevstanete, ale vaše vlasy zúfalo potrebujú umyť. V tomto prípade je suchý šampón spoľahlivou záchranou. Mastných vlasov sa zbavíte v okamihu a nebudete musieť tráviť čas umývaním a fénovaním.

Čo je suchý šampón a ako funguje?
Suchý šampón je rýchle riešenie, ak sa potrebujete zbaviť mastných vlasov. Okamžite vyčarí pocit umytého účesu bez použitia vody. Udrží vaše vlasy svieže a príjemne voňajúce po celý deň. Suchý šampón absorbuje prebytočný maz a nečistoty z vašich vlasov a pokožky hlavy. Rozhodne by však nemal nahradiť klasický šampón, slúži len ako jeho doplnok.

Ako používať suchý šampón?
Suchý šampón v spreji pred použitím vždy dôkladne pretrepte. Nastriekajte ho rovnomerne a len ku korienkom. O končeky sa nemusíte starať, mastnota sa na nich toľko neprejavuje a použitie šampónu by ich mohlo príliš vysušiť. Šampón vmasírujte do vlasov prstami, nechajte ho chvíľu pôsobiť a potom ho prečešte cez vlasy. Dodáte im tak väčší lesk a objem. Suchý šampón v prášku sa aplikuje podobným spôsobom, s tým rozdielom, že korienky nestriekate, ale posypete práškom. Dávajte pozor, aby ste nepreháňali množstvo. Naozaj stačí len ľahká vrstva.

Partner na dovolenku a festivaly
Chystáte sa na kempovanie alebo na dovolenku? Nezabudnite si so sebou pribaliť suchý šampón. Je to ideálny pomocník v podmienkach, keď si nemôžete dopriať poriadny kúpeľ a chcete vyzerať dobre. Ani na festivaloch nie sú podmienky priaznivé na umývanie vlasov. V takom prípade je pre vás suchý šampón nenahraditeľný. Ak to chcete na festivale roztočiť a nemať vlasy spľasnuté už po prvom dni, zapíšte si ho do svojho zoznamu.

Objem robí dojem
Ďalšou výhodou suchého šampónu je, že dodá vašim vlasom objem. V porovnaní s lakmi na vlasy a tužidlami si vždy môžete byť istí, že vlasy nezaťaží ani nezlepí. Je veľmi obľúbený u žien, ktoré majú jemné vlasy so sklonom k vypadávaniu. Ak chcete dosiahnuť ešte väčší účinok, odporúčame suchý šampón vyčesať z vlasov v prednej časti hlavy.

 

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu