Kiepe Studio Style Series 2433/5

Neohodnotené

Dokonale ostré, ľahké a kvalitné profesionálne kadernícke nožnice sú alfou a omegou dokonalého účesu.

€41,20
Dostupnosť: Skladom
Kód: 2433/5
Kiepe Studio Style Series 2433/5
Neohodnotené
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Dokonale ostré, ľahké a kvalitné profesionálne kadernícke nožnice sú alfou a omegou dokonalého účesu. S profesionálnymi nožnicami značky KIEPE Professionals posuniete umenie strihania na novú úroveň. Profesionálne kadernícke nožnice KIEPE Professional Studio Style Series 2433 - 6" sú vyrobené zo špeciálnej ľahkej zliatiny nehrdzavejúcej ocele s vnútorným vypuklým ostrím. Odnímateľná opierka na prsty a silikónom zmäkčené puzdro zaisťujú pohodlné držanie nožníc a zároveň zabraňujú možným alergiám. Čepeľ nožníc je tvrdá a zároveň pružná. Vďaka dokonale vyváženej hmotnosti a ergonomickému tvaru padnú nožnice do každej ruky.

Dĺžka čepele: 6"
Dĺžka nožníc: 16 cm
Povrchová úprava: nehrdzavejúca oceľ

Jedinečné vlastnosti :
Profesionálne kadernícke nožnice, ľahká, pevná a odolná konštrukcia, vyvážená hmotnosť a ergonomický tvar, čepeľ nožníc je tvrdá aj pružná, s odnímateľnou opierkou na prsty, obsahuje olej na údržbu a mazanie.

Ako používať nožnice KIEPE Professional Studio Style Series 2433 - 6"

Pravidelná údržba je dôležitá, aby nožnice na vlasy boli čo najdlhšie ostré a v perfektnom stave. Po každom strihaní uložte nožnice do puzdra alebo na mäkkú podložku. Neumiestňujte nožnice medzi hrebene a iné nástroje, pretože by to mohlo otupiť čepeľ. Nožnice pravidelne premazávajte olejom. Zvýši sa tým kĺzavosť rezných plôch a zníži sa opotrebovanie čepelí.

Kiepe Professional Studio Style Series 2433/6. Profesionálne kadernícke nožnice.

Použitie: Po každom strihaní vložte nožnice do puzdra alebo na mäkkú podložku. Neumiestňujte nožnice medzi hrebene a iné nástroje, pretože by sa tým mohlo otupiť ostrie. Nožnice pravidelne premazávajte olejom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyrobené pozri štítok / kat. č. KIP005

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: