Kiepe Studio Style Series 2431/5.5

Neohodnotené

Kadernícke nožnice s pružnou a zároveň tvrdou čepeľou zo špeciálnej ľahkej zliatiny nehrdzavejúcej ocele s vnútorným vypuklým ostrím.

€41,20
Dostupnosť: Skladom
Kód: 2431/5.5
Kiepe Studio Style Series 2431/5.5
Neohodnotené
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Kadernícke nožnice s pružnou a zároveň tvrdou čepeľou zo špeciálnej ľahkej zliatiny nehrdzavejúcej ocele s vnútorným vypuklým ostrím. Vďaka ergonomickému tvarovaniu, odnímateľnej opierke na prsty a mäkkému silikónovému puzdru sa s nimi veľmi dobre pracuje. Nožnice dĺžka 14 cm dĺžka čepele 5,5" počet zubov 38 čepeľ z ľahkej zliatiny nehrdzavejúcej ocele s vnútorným vypuklým ostrím ergonomické tvarovanie odnímateľná opierka na prsty mäkké silikónové puzdro KIEPE PROFESSIONAL

Značka KIEPE Professional sa zrodila v 60. rokoch minulého storočia v mestečku Premana neďaleko talianskych Álp. Už vtedy sa jej zakladatelia snažili o inovácie a vytváranie profesionálnych nástrojov s využitím najnovších technológií. Výsledkom je široký sortiment kaderníckych nástrojov oceňovaných po celom svete. Na začiatku sa však spoločnosť zameriavala najmä na britvy a nožnice. Neskôr majitelia pridali do sortimentu ďalšie nástroje, ako napríklad kulmy, žehličky na vlasy a fény. Spoločnosť sa neustále snaží poskytovať kaderníkom a ich zákazníkom tie najlepšie výrobky, ktoré využívajú profesionálne technológie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: