Kiepe kadeřnické nůžky Sensation "offset" 2257/5.5

Neohodnotené

Kiepe kadernícke nožnice Sensation "offset" 2257/5.5.

€46
Dostupnosť: Skladom
Kód: 2257/5.5
Kiepe kadeřnické nůžky Sensation "offset" 2257/5.5
Neohodnotené
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Dokonale ostré, ľahké a kvalitné profesionálne kadernícke nožnice sú alfou a omegou dokonalého účesu. S profesionálnymi nožnicami značky KIEPE Professionals posuniete umenie strihania na novú úroveň. Profesionálne kadernícke nožnice KIEPE Professional Sensation Series 2127 - 5,5" sú vyrobené z kvalitnej uhlíkovej nehrdzavejúcej ocele s rovnými čepeľami a rukoväťami. Vylepšená technológia nastaviteľnej skrutky s hladkým otáčacím mechanizmom zaisťuje presné nastavenie nožníc. Ručne brúsené čepele umožňujú klasické a náročné strihy a mimoriadne ostré čepele s mikrozúbkami umožňujú presné a rovné strihanie vlasov bez trenia. Vďaka dokonale vyváženej hmotnosti a ergonomickému tvaru nožnice padnú do každej ruky, čím zabezpečujú jednoduché a pohodlné strihanie a zabraňujú chronickej bolesti rúk a zápalu šliach. Nožnice majú otvor na opierku malíčka, ktorá nie je súčasťou balenia.

Jedinečné vlastnosti:

Profesionálne kadernícke nožnice, ľahká, pevná a odolná konštrukcia, ručne brúsené mimoriadne ostré čepele, nastaviteľná skrutka na presné nastavenie, vyvážená hmotnosť a ergonomický tvar, pevná opierka malíčka, vhodné na presné strihanie bez strapatenia vlasov.

Ako používať nožnice KIEPE Professional Sensation Series 2257 - 5,5"

Pravidelná údržba je dôležitá, aby nožnice na vlasy boli čo najdlhšie ostré a v perfektnom stave. Po každom strihaní uložte nožnice do puzdra alebo na mäkkú podložku. Neumiestňujte nožnice medzi hrebene a iné nástroje, pretože by sa tým mohlo otupiť ostrie. Nožnice pravidelne premazávajte olejom. Zvýši sa tým kĺzavosť rezných plôch a zníži sa opotrebovanie čepelí.

Vlastnosti

Dĺžka čepele: 5,5"
Dĺžka nožníc: 14 cm
Povrchová úprava: uhlíková nehrdzavejúca oceľ
KIEPE Professional Sensation Series 2257 - 5,5". Profesionálne kadernícke nožnice. Použitie. Nožnice neumiestňujte medzi hrebene a iné nástroje, pretože by mohlo dôjsť k otupeniu čepele. Nožnice pravidelne premazávajte olejom. Upozornenie: Nevystavujte ich pôsobeniu ohňa. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyrobené pozri štítok / kat. č. 2257

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: