Kiepe Hair Clipper 6200

Neohodnotené

Profesionálny zastrihávač vlasov KIEPE Professional Turbo 6200 na bezchybné strihanie vlasov.

€70,80
Dostupnosť: Skladom
Kód: 6200
Kiepe Hair Clipper 6200
Neohodnotené
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Talianska značka KIEPE Professional, zameraná na vývoj a výrobu profesionálnych kaderníckych potrieb, vyvinula profesionálny akumulátorový zastrihávač vlasov KIEPE Professional Turbo 6200 na bezchybné strihanie vlasov. Zastrihávač je vybavený keramickou hlavou na jednoduchú výmenu a otočným krúžkom na základné nastavenie výšky strihu od 0,8 mm - 2 mm. Telo strojčeka je ergonomicky navrhnuté tak, aby práca s ním bola jednoduchá a pohodlná.

Súčasťou strojčeka sú aj štyri nástavce, ktoré sú prispôsobené na výšku strihu 3 - 6 - 9 - 12 mm, 2 batérie, čistiaca kefka a mazací olej.

Jedinečné vlastnosti:
Bezdrôtové použitie, spoľahlivé a bezchybné zastrihnutie, ergonomická rukoväť, doba nabíjania 8 hodín, strihacie nože: titán - keramika.

Správna údržba profesionálneho zastrihávača vlasov KIEPE Professional Turbo 6200?

Kľúčom k tomu, aby vám zastrihávač vlasov vydržal čo najdlhšie a zabezpečil bezproblémovú prevádzku, je pravidelná starostlivosť oň.

Dôležité je pravidelné čistenie. Po zastrihnutí vlasov vyberte celú hlavu a oprášte ju. Nezabudnite dôkladne vyčistiť vnútro strojčeka, aby ste odstránili všetky vlasy a nečistoty.

Pravidelne naolejujte strihacie nože. Mazanie a starostlivosť o strihacie hlavy znižuje trenie, vývin tepla a opotrebovanie. Mazací olej je súčasťou dodávky. Ak je hlava tupá, odporúčame ju vymeniť alebo naostriť. Veľký vplyv na ostrosť reznej hlavy má aj údržba a správne používanie stroja.

Aby ste predišli problémom s nízkou kapacitou batérie, odporúčame nabíjať zastrihávač len na čas nevyhnutný na nabitie. Strojček preto nenechávajte pripojený k elektrickej sieti ani po jeho nabití.

Pri manipulácii s profesionálnym zastrihávačom KIEPE Zero Estremo Pro postupujte podľa pokynov uvedených v priloženom návode. Určený pre profesionálnych kaderníkov a stylistov v kaderníckych salónoch a kaderníctvach.

Profesionálny zastrihávač vlasov KIEPE Professional Turbo 6200. Profesionálny zastrihávač vlasov. Upozornenie: Pri obsluhe profesionálneho zastrihávača vlasov KIEPE Professional Turbo 6200 postupujte podľa pokynov uvedených v priloženom návode. Chráňte pred deťmi. vyrobené podľa Pozri štítok/ Kat. č. 6200

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

13669 kiepe hair trimmer stilo 5900
€50
Skladom

Profesionálny akumulátorový zastrihávač vlasov na tvarovanie kontúr a jemnú prácu.

Kód: 5900
13783 kiepe hair clipper diavel
€107,60
Skladom

Profesionálny zastrihávač vlasov Diavel má vysoko výkonný bezkartáčový motor s rýchlosťou 10 000 ot.

Kód: 6336
13762 kiepe hair clipper rivale
€74,40
Skladom

Profesionálny zastrihávač vlasov so šírkou hlavy 45 mm a nastaviteľnou výškou strihu od 1 do 4 mm. Pevná čepeľ je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a pohyblivá čepeľ je vyrobená z...

Kód: 6315
13792 kiepe golden combo
€115,60
Skladom

Profesionálna sada zastrihávačov vlasov obsahuje akumulátorový zastrihávač Kiepe Rivale a káblový zastrihávač kontúr Kiepe Zero Estremo, oba v luxusnom zlatom vyhotovení.

Kód: 6352
13786 kiepe hair clipper fuel
€115,60
Momentálne nedostupné

Profesionálny akumulátorový zastrihávač s nastaviteľnou pákou, ktorá umožňuje meniť výšku strihu jednoduchým dotykom palca.

Kód: 6337