Blonde Cremedeco Bleaching Cream

Neohodnotené

Krémový melír, ktorý možno nanášať po celej dĺžke vlasov až ku korienkom. Krémové zloženie je šetrnejšie k vlasovým vláknam a pokožke. Vhodný na všetky techniky.

€13,30
Dostupnosť: Iba pre prihlásených
Kód: 180
Blonde Cremedeco Bleaching Cream
Neohodnotené
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Cremedecò má rovnakú zosvetľujúcu silu ako púdre, pretože jeho zloženie neobsahuje amoniak, navyše je obohatené o rastlinné oleje a stará sa o pokožku a vlasy, chráni ich pred negatívnymi účinkami zosvetľujúcich prvkov. Na rozdiel od púdrov sa nerozptyľuje do okolia, čím sa vyhýba všetkým typickým podráždeniam púdrov, nevyžaduje si žiadnu špecifickú techniku ani na prípravu, ani na aplikáciu: jednoduchým zmiešaním s OXIDAČNOU EMULZIOU umožňuje získať dokonalú homogenitu na veľmi rýchle premiešanie. (Nepoužívajte, prosím, tekutý oxidačný prostriedok).

Cremdecò nenabobtnáva, nevysychá, neuvoľňuje žiadnu tekutinu a umožňuje nielen splniť všetky požadované zosvetľujúce tóny, ale dokáže aj skrátiť čas aplikácie, čím kontroluje zaťaženie pokožky a vlasov.

Cremdecò ocení aj ten najnáročnejší zákazník vďaka jeho krémovému a jemnému vzhľadu, jemnej vôni, skrátenej dobe aplikácie a jednoduchému použitiu, čo sú všetko vlastnosti, ktoré z neho robia jedinečný a inovatívny výrobok. Použitie Cremdecò je tak široké vďaka jeho zosvetľujúcej sile až šiestich tónov: pruhy, slnečné lúče, svetlé kúpele sa rýchlo realizujú s ohľadom na štruktúru vlasov; s Cremdecò je možné aj farbenie kozmetickými farbami.

Spôsob použitia: zmiešajte s peroxidom v pomere 1:2 (na 1 odmerku krému 2 odmerky peroxidu). Dôkladne premiešajte, kým sa nevytvorí krémová emulzia. Naneste na vlasy, nechajte pôsobiť 25-40 min v závislosti od kvality vlasov a oxidačnej schopnosti použitého peroxidu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: