Black Keratin Protein Mask 250 ml

Neohodnotené

Vďaka regeneračným vlastnostiam keratínu obnovuje a posilňuje poškodenú štruktúru vlasového vlákna a odstraňuje krepovatenie.

€5,60
Dostupnosť: Skladom
Kód: 102024
Black Keratin Protein Mask 250 ml
Neohodnotené
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Keratín určuje vlastnosti každého vlasu, ovplyvňuje jeho kvalitu, rast a vzhľad. Od neho závisí celkový kvalita vlasového vlákna. Korienky rovných vlasov majú keratín rovnomerne rozložený po celej dĺžke vlasového stvolu, zatiaľ čo kučeravé vlasy tvoria keratín nerovnomerne, niekedy vpravo a niekedy vľavo. Dôsledkom je, že vlasy rastú rôznymi smermi, čo sa prejavuje ako krepovatenie. Keratín tvorí ochrannú bariéru, ktorá zabraňuje poškodeniu, tvorí 88 % štruktúry zdravých vlasov a je zodpovedný za ich kvalitu, rast, pevnosť, jemnosť, lesk a celkový vzhľad.

Rad Keratin Protein je určený pre poškodené, unavené a znehodnotené vlasy, ktoré potrebujú dodať vlasom potrebný keratín na obnovu a posilnenie vlasového vlákna. Regeneruje ich štruktúru do hĺbky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

BLACK PROFESIONÁLNE LINE

Black je talianska profesionálna vlasová kozmetika určená nielen pre kadernícke salóny. Značku Black vyrába spoločnosť Parisienne Italia, ktorá kladie osobitný dôraz na komplexný a inovatívny sortiment výrobkov. Výsledkom je vysokokvalitný rad, ktorý kaderníci oceňujú pre jeho jednoduché používanie a cenovú dostupnosť.

Podobné produkty

13093 black keratin protein shampoo 1l
€9,10
Skladom

Regeneračný šampón na poškodené vlasy 1000 ml.

Kód: 250032
13102 black keratin protein shampoo 250ml
€4,90
Skladom

Regeneračný šampón na poškodené vlasy 250 ml.

Kód: 250036