Black Keratin Protein Lotion

Neohodnotené

Emulzia na vlasy 200 ml.

€9,10
Dostupnosť: Skladom
Kód: 400005
Black Keratin Protein Lotion
Neohodnotené
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Vďaka regeneračným vlastnostiam keratínu, ktorý je v emulzii prítomný v koncentrovanejšej forme, obnovuje vnútornú štruktúru vlasového vlákna a chráni ho pred
vonkajšími vplyvmi.

Bez oplachovania.

Keratín určuje vlastnosti každého vlasu, ovplyvňuje jeho kvalitu, rast a vzhľad. Závisí od neho celková kvalita vlasového vlákna. Korienky rovných vlasov majú keratín rovnomerne rozložený po celej dĺžke vlasového stvolu, zatiaľ čo kučeravé vlasy tvoria keratín nerovnomerne, niekedy vpravo, niekedy vľavo. Dôsledkom je, že vlasy rastú rôznymi smermi, čo sa prejavuje ako krepovatenie. Keratín tvorí ochrannú bariéru, ktorá zabraňuje poškodeniu, tvorí 88 % štruktúry zdravých vlasov a je zodpovedný za ich kvalitu, rast, pevnosť, jemnosť, lesk a celkový vzhľad.

Rada Keratin Protein je určený pre poškodené, unavené a znehodnotené vlasy, ktoré potrebujú dodať vlasom potrebný keratín na obnovu a posilnenie vlasového vlákna. Regeneruje ich štruktúru do hĺbky.

Použitie:
V prípade, že je vlasová pokožka poškodená, je potrebné ju chrániť pred poškodením:
Pred použitím pretrepte, aby sa všetky zložky spojili. Nastriekajte na uterákom vysušené, umyté vlasy. Nechajte pôsobiť 5 minút a potom upravte vlasy obvyklým spôsobom. Neoplachujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

BLACK PROFESIONÁLNE LINE

Black je talianska profesionálna vlasová kozmetika určená nielen pre kadernícke salóny. Značku Black vyrába spoločnosť Parisienne Italia, ktorá kladie osobitný dôraz na komplexný a inovatívny sortiment výrobkov. Výsledkom je vysokokvalitný rad, ktorý kaderníci oceňujú pre jeho jednoduché používanie a cenovú dostupnosť.

Podobné produkty

13093 black keratin protein shampoo 1l
€9,10
Skladom

Regeneračný šampón na poškodené vlasy 1000 ml.

Kód: 250032
13102 black keratin protein shampoo 250ml
€4,90
Skladom

Regeneračný šampón na poškodené vlasy 250 ml.

Kód: 250036