Black Cristalli Liquidi Trasparenti 100ml

Neohodnotené

Tekuté kryštály Black s výťažkom z ľanových semienok obsahujú vysoký podiel oleja so zmäkčujúcim účinkom a chránia pred atmosférickými vplyvmi a opakovanými chemickými úpravami vlasov.

€9,96
Dostupnosť: Skladom
Kód: 01017
Black Cristalli Liquidi Trasparenti 100ml
Neohodnotené
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Tekuté kryštály Black s výťažkom z ľanových semienok obsahujú vysoký podiel oleja so zmäkčujúcim účinkom a chránia pred poveternostnými vplyvmi a opakovanými chemickými úpravami vlasov (farbenie, trvalá ondulácia a odfarbovanie). Vhodné najmä pre matné vlasy bez lesku. Ľanové semienko, ktoré obsahuje vitamín F bohatý na kyselinu linolovú, uzatvára šupinky, zjemňuje a vyhladzuje vlasovú kutikulu, vďaka čomu sú vlasy schopné odrážať svetlo. Prchavé silikóny zvyšujú lesk vlasov a vytvárajú neviditeľnú ochrannú vrstvu na kutikule. Sérum určené na ošetrenie veľmi poškodených a zničených vlasov. Vhodné aj proti štiepeniu končekov a ako ochrana pred žehlením a fénovaním. Odolné voči vode. Vhodné proti účinkom slanej a chlórovanej vody, nepriaznivým účinkom slnečného žiarenia a vetra.

Použitie: Naneste malé množstvo najlepšie na končeky alebo celú dĺžku mokrých alebo suchých vlasov a potom pokračujte v konečnej úprave. Aplikujte denne. Black Professional Line Black je talianska profesionálna vlasová kozmetika určená nielen pre kadernícke salóny.

Značku Black vyrába spoločnosť Parisienne Italia, ktorá kladie mimoriadny dôraz na komplexný a inovatívny sortiment výrobkov. Výsledkom je vysokokvalitný rad, ktorý kaderníci oceňujú pre jeho jednoduché používanie a cenovú dostupnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

BLACK PROFESIONÁLNE LINE

Black je talianska profesionálna vlasová kozmetika určená nielen pre kadernícke salóny. Značku Black vyrába spoločnosť Parisienne Italia, ktorá kladie osobitný dôraz na komplexný a inovatívny sortiment výrobkov. Výsledkom je vysokokvalitný rad, ktorý kaderníci oceňujú pre jeho jednoduché používanie a cenovú dostupnosť.