Black Bleaching Powder 1000g

Neohodnotené

Výrobok obsahujúci bezprašný prášok, určený pre "prírodné" aj farbené vlasy.

€28,30
Dostupnosť: Iba pre prihlásených
Kód: 01250
Black Bleaching Powder 1000g
Neohodnotené
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Výrobok obsahujúci bezprašný prášok, určený pre "prírodné" aj farbené vlasy. Vďaka obsahu bozhatých vybraných zložiek sa odporúča na všetky techniky: melír, zosvetlenie prameňov vlasov, špeciálne efekty a zosvetlenie. Modrý pigment, ktorý obsahuje, zabraňuje vzniku žltooranžových odtieňov a zosvetleným vlasom dodáva mimoriadny lesk. Je určený na miešanie s oxidantmi 5 - 10 - 15 - 20 - 30 - 40 VOL.

Použití:Pomer miešania s oxidantom 1:2. V nekovovej miske zmiešajte 50 g bieliaceho prášku a 100 ml oxidačnej emulzie. Výsledná zmes pôsobí veľmi rýchlo a umožňuje zosvetliť vlasy o 4 - 6 odtieňov v závislosti od oxidačnej schopnosti použitej oxidačnej emulzie Black (20 - 30 - 40 VOL). Počas pôsobenia výrobku odporúčame kontrolovať stupeň zosvetlenia s ohľadom na kvalitu vlasov a teplotu okolia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

BLACK PROFESIONÁLNE LINE

Black je talianska profesionálna vlasová kozmetika určená nielen pre kadernícke salóny. Značku Black vyrába spoločnosť Parisienne Italia, ktorá kladie osobitný dôraz na komplexný a inovatívny sortiment výrobkov. Výsledkom je vysokokvalitný rad, ktorý kaderníci oceňujú pre jeho jednoduché používanie a cenovú dostupnosť.