Pleťové masky

Pleťová maska alebo hydratačná maska je názov výrobku alebo kozmetického postupu, ktorého cieľom je čistiť, hydratovať, vyživovať alebo inak ošetrovať pokožku tváre alebo tváre a krku. Môže sa používať aj na zmiernenie vplyvov životného prostredia, nepriaznivých účinkov spôsobených veľkými teplotnými výkyvmi (mráz a teplo majú negatívny vplyv na stav pokožky) alebo na zmiernenie prejavov starnutia pokožky (napr. rozšírenie ciev, vrásky atď.). Používajú ich najmä ženy, ale tento typ starostlivosti o pleť je čoraz rozšírenejší aj medzi mužmi.

Najpredávanejšie

Cena

48
148

Značky

Zobrazených položiek: 8
13411 queen helene volcanic ash masque 170 g cistici maska
€7,15
Momentálne nedostupné

Detoxikační obličejová maska využívající čistící sílu vulkanického popelu (také známého jako bentonit - aztécká hlína) k hloubkovému vyčistění pokožky.

Kód: 4035
11767 queen helene mud pack masque 227g pletova maska
€7,15
Skladom

Hlinená maska na tvár z čistého anglického ílu.

Kód: 04064
11752 queen helene grape seed extract peel off masque 170ml pletova maska
€7,15
Skladom

Hroznová pleťová peelingová maska.

Kód: 04038
11755 queen helene avocad grapefruit masque 170g pletova maska
€7,15
Skladom

Obsahuje výživné avokádo, ktoré hydratuje pokožku. Grapefruitový extrakt slúži ako antioxidant, chráni a obnovuje prirodzený vzhľad. Neobsahuje parabény.

Kód: 04039
11488 queen helene apricot scrub 170g pletova maska
€7,15
Skladom

Prírodné hĺbkové čistenie, vyhladzuje a regeneruje pokožku.

Kód: 01062
13417 queen helene aloe vera natural facial scrub 170g cistici scrub
€6,13
Skladom

Vlákna obsiahnuté v peelingu Aloe Vera upokojujú a zjemňujú pokožku.

Kód: 4040
11758 queen helene aloe vera scrub 170 g pletova maska
€7,15
Skladom

Vlákna obsiahnuté v peelingu Aloe Vera upokojujú a zjemňujú pokožku.

Kód: 04040
11461 queen helen pomegranate amp raspbery scrub 170g pletova maska
€4,04
Skladom

Prírodný extrakt z malín a granátového jablka hĺbkovo čistí upchaté póry a odstraňuje odumreté kožné bunky, ktoré bránia potrebnému okysličovaniu pokožky.

Kód: 01034
8 položiek celkom

Líšia sa najmä trvanlivosťou a cenou. Domácu pleťovú masku možno vyrobiť veľmi lacno, ale treba ju veľmi rýchlo spotrebovať, vo väčšine prípadov do niekoľkých hodín. Zvyčajne sa vyrába z bežne dostupných surovín, napr. vaječného bielka, citrónovej šťavy, kvasníc, silne mineralizovanej vody, medu atď. Naproti tomu cena profesionálnej pleťovej masky môže byť neporovnateľne vyššia ako cena domácej masky, ale výhodou je v tomto prípade dlhšia trvanlivosť.

Typy pleťových masiek
Čistiace masky pomáhajú riešiť problémy znečistenej pleti a akné. Ich hlavným cieľom je dôkladne vyčistiť pleť a stiahnuť póry.

Hydratačné masky majú za cieľ dodať pleti potrebné živiny a minerály, ktorých nedostatok spôsobuje dehydratáciu. Výsledkom používania hydratačnej masky by mala byť výrazne jemnejšia a pružnejšia pleť.

Liftingové masky vyhladzujú pokožku, odstraňujú odumreté kožné bunky a celkovo zlepšujú vzhľad pleti. Zároveň redukujú vrásky a pomáhajú odstraňovať príznaky prirodzeného starnutia pleti.

Regeneračné masky obsahujú vysoký obsah vitamínov a minerálov. Ich hlavným cieľom je dodať potrebné živiny pleti, ktorá dlhodobo trpí ich chronickým nedostatkom.

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu