Farebné vlasy

Farebné šampóny sú skvelou voľbou pre každého, kto chce vyskúšať, ako by mu nová farba pristala, a chce sa farbiť v pohodlí domova. Výhodou je, že ak sa vám výsledok nepáči, môžete si byť istí, že farba sa do niekoľkých umytí vymyje. Pokiaľ ide o trvanlivosť, tá sa líši od šampónu k šampónu. Napríklad niektoré farebné šampóny vydržia až dvadsať umytí a iné šesť. Tieto šampóny sú veľmi obľúbené aj vďaka možnosti častej zmeny farby a ich šetrnosti. Treba však dodať, že šampóny nemôžu radikálne meniť farbu a nemôžu ani odfarbovať vlasy.

Ako používať farebné šampóny?
Použitie farebných šampónov je rovnako jednoduché ako pri klasických šampónoch. Vždy však postupujte podľa pokynov výrobcu, aby ste dosiahli požadovaný výsledok. Zistite, koľko šampónu budete potrebovať na svoje vlasy (krátke x dlhé), a toto množstvo naneste na vlasy. Nesnažte sa šetriť, farba by nemusela správne chytiť. Tiež sa uistite, že ste pri nanášaní nevynechali žiadne miesta.

Strieborné šampóny
Strieborné šampóny, ktoré sa niekedy kvôli svojej farbe nazývajú modré alebo fialové, sú obľúbené najmä u blondínok. Obsahujú fialový pigment, ktorý neutralizuje nežiaduci žltý odtieň vlasov. Pravidelným používaním strieborného šampónu môžete dosiahnuť krásne studené odtiene. Strieborné šampóny a inú striebornú vlasovú kozmetiku, či už vo forme fialových kondicionérov alebo masiek na vlasy, však ocenia nielen blondínky, ale aj ženy s melírom alebo sivými vlasmi.

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu