Bezoplachovania

Vyskúšajte kondicionér na vlasy bez oplachovania, ktorý dodá vašim vlasom dlhotrvajúcu hĺbkovú výživu, hydratáciu, silu a nádherný lesk. Bezoplachový kondicionér naneste na vlasy po umytí, nechajte ho vstrebať do vlasového vlákna a potom vlasy vysušte bežným spôsobom. Vaše vlasy sa potom budú krásne rozčesávať.

Najpredávanejšie

Cena

719
1719

Značky

Zobrazených položiek: 4
13738 novex my curls leave in conditioner soft 500 g bezoplachovy kondicioner pro delsi vlnite vlasy
€18,30
Skladom

Kondicionér je určený pre dlhšie vlnité vlasy. Dlhšie vlnité vlasy sú náchylnejšie na vysušenie.

Kód: 6103
13741 novex my curls leave in conditioner intense 500 g bezoplachovy kondicioner pro jemne kudrnate vlasy
€18,30
Skladom

Pre krehký typ hustých kučier. Špeciálne vyvinutý kondicionér na posilnenie štruktúry vlasov.

Kód: 6104
13735 novex my curls leave in conditioner 500 g bezoplachovy kondicioner pro vlnite a kudrnate vlasy
€18,30
Skladom

Prirodzene zvýrazňuje kučery. Podporuje ich tvorbu a udržanie tvaru.

Kód: 6102
11692 freeze it 12 in one leave in treatment 100 ml
€7,90
Skladom

Bezoplachová regenerácia vlasov.

Kód: 03115
4 položiek celkom

AKO SPRÁVNE POUŽÍVAŤ OPLACHOVACÍ A BEZOPLACHOVÝ KONDICIONÉR?
Oplachovací kondicionér používajte vždy po umytí vlasov šampónom. Množstvo udáva výrobca, zvyčajne je to veľkosť lieskového orecha. Kondicionér rozotrite v dlaniach a potom ho naneste po celej dĺžke vlasov. Buďte však opatrní - nesmie sa dostať na pokožku hlavy, kde sa usadzuje a zbytočne dráždi.

Pre ešte lepší účinok použite hrebeň so širokými zubami, aby ste zmes rozotreli po vlasoch. Nechajte kondicionér pôsobiť po dobu uvedenú výrobcom (zvyčajne do 1 minúty) a potom ho dôkladne opláchnite.

Kondicionér bez oplachovania má ľahšie zloženie. Môžete ho použiť aj po umytí vlasov šampónom, ale nemusíte ho oplachovať. Najlepšie je votrieť ho do uterákom vysušených vlasov pomocou hrebeňa a nechať ich uschnúť na vzduchu. Čiastočne ochráni vaše vlasy aj pred poškodením horúcim vzduchom pri fénovaní. Opäť sa vyhnite jeho aplikácii na pokožku hlavy, aby ste predišli zbytočným vyrážkam.

LÍŠI SA POUŽITIE KONDICIONÉRU PODĽA TYPU VLASOV?
Kondicionér je vhodný pre všetky typy vlasov, ale potrebujú ho najmä suché a kučeravé vlasy. Tu odporúčame kombinovať oplachovacie a bezoplachové kondicionéry súčasne, aby boli dostatočne hydratované.

Vlasom, ktoré sa často upravujú horúcim vzduchom, natáčkami alebo chemickým farbením, by sa tiež mala venovať väčšia starostlivosť kondicionérom.

Kondicionér tiež pomôže zjemniť husté a tvrdé vlasy. Nebojte sa ho ani pri mastných vlasoch, len upravte jeho množstvo a zamerajte sa na produkty s ľahkým, prírodným zložením.

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu