Kléral Kleraplex

Neohodnotené

Ide o revolučný produkt, ktorý "rozpoznáva" a obnovuje poškodené vlasy a zabraňuje ich starnutiu. Dôkladne a účinne preniká do vlasových vlákien a pôsobí priamo na ich štruktúru.

€99,60
Dostupnosť: Skladom
Kód: 120
Kléral Kleraplex
Neohodnotené
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Môže sa používať pri všetkých typoch chemického ošetrenia.
Dokonalý výkon bez časového obmedzenia, nezasahuje do času chemického ošetrenia.

Je to revolučný výrobok, ktorý "rozpozná" a obnoví poškodené vlasy a zabráni ich starnutiu. Dôkladne a účinne preniká do vlasových vlákien a pôsobí priamo na ich štruktúru. Doslova opravuje vlasy. Komplex molekúl pôsobiaci vo vnútri spája jednotlivé "rozbité" keratínové mostíky vo vlasových vláknach. Tento inovatívny systém zaručuje požadované výsledky. Vlasy zostávajú zdravé, pružné, plné vitality.

Kleraplex sa môže používať aj samostatne ako veľmi účinná maska na suché a poškodené vlasy v dôsledku farbenia a odfarbovania.

Absolútne prírodný a ekologický.

Neobsahuje SLS, SLES, parabény, silikóny, farbivá, minerálne oleje, výrobok nebol testovaný na zvieratách.

Unikátne účinné látky:

Selaginella Lepidophylla - vzácna púštna rastlina bohatá na výživné látky posilňujúce vlasy, ktorá má pozoruhodnú schopnosť "rozmnožovať sa" a obnovovať bunky aj s malým množstvom vody: preto sa jej hovorí aj "rastlina vzkriesenia"

Keratín, aminokyseliny a proteíny: štrukturálne aktívne zložky na obnovu a udržanie zdravých vlasov počas chemických procesov, ktoré znižujú lámavosť vlasov

Jojobový olej: atraktívna surovina, ktorá dodáva suchým a lámavým vlasom jemnosť, hladkosť a obnovuje prirodzený lesk

Výťažok zo sladkých mandlí - jeden z najlepších stimulátorov rastu vlasov, je plný živín a mastných kyselín, obnovuje suché a poškodené vlasy, chráni vlasy pred škodlivým UV žiarením

Výťažok z aloe vera - blahodarné účinky tejto rastliny sú známe od nepamäti. Výťažok obsahuje aj prírodné proteíny na posilnenie, lesk a hydratáciu. Výrazne posilňuje vlasové korienky a tým znižuje vypadávanie vlasov.

Súprava obsahuje:
NAJVYŠŠIU SPOJOVACIU JEDNOTKU
Ochranné mlieko prispieva k regenerácii štruktúry vlasov počas chemického ošetrenia. Vytvára nové väzby a zároveň chráni existujúcu vnútornú štruktúru vlasov.

SUPREME BOND AMPLIFIER Hĺbkovo rekonštrukčný kondicionér a fixačné mlieko. Zosilňuje zahusťovanie vlákien; poskytuje extrémnu hydratáciu, výživu a pružnosť od končekov ku korienkom, aby sa zabránilo poškodeniu vlasov spôsobenému chemickými úpravami.

 Spôsob použitia:

Farbenie
KROK 1 - Zmiešajte farbu v správnom pomere s peroxidom. Potom pridajte Bond Connector v nasledujúcom pomere - 5 ml Kleraplexu na každých 50 ml použitej farby.
Dôkladne premiešajte. Naneste farbu a nechajte pôsobiť ako zvyčajne. Potom opláchnite iba vodou.
KROK 2 - Naneste Supreme Bond Amplifier na vlhké vlasy v závislosti od dĺžky vlasov a nechajte pôsobiť 5 min. Potom vlasy opláchnite a umyte šampónom.

Odfarbovanie
KROK 1 - Zmiešajte prášok na melír v správnom pomere s peroxidom. Potom pridajte Bond Connector v nasledujúcom pomere - 5 ml Kleraplexu na každých 20 g použitého prášku. Dôkladne premiešajte. Naneste farbu a nechajte pôsobiť ako zvyčajne. Potom opláchnite iba vodou.
KROK 2 - Naneste Bond Amplifier na vlhké vlasy v závislosti od dĺžky vlasov a nechajte pôsobiť aspoň 5 min. Potom vlasy opláchnite a umyte šampónom.

Trvalá (možno použiť so všetkými verziami ondulačných prípravkov)
KROK 1 - Zmiešajte Bond Connector s ondulačným prípravkom v nasledujúcom pomere - 5 ml Kleraplexu na každých 50 ml ondulačného prípravku. Potom zmes nalejte do fľaše s dávkovacím uzáverom a aplikujte. Nechajte pôsobiť obvyklým spôsobom. Potom opláchnite iba vodou. Pokračujte v aplikácii fixačného prostriedku. Nechajte pôsobiť potrebný čas.
KROK 2 - Naneste Bond Amplifier na vlhké vlasy v závislosti od dĺžky vlasov a nechajte pôsobiť aspoň 5 minút. Potom vlasy opláchnite a umyte šampónom.

Bez chemického ošetrenia ako regeneračná maska
KROK 1 - V závislosti od dĺžky vlasov naneste primerané množstvo po celej dĺžke vlasov od končekov ku korienkom. Nechajte pôsobiť minimálne 15 minút, najlepšie pod tepelnou lampou. Potom opláchnite iba vodou.
KROK 2 - Naneste Bond Amplifier na vlhké vlasy v závislosti od dĺžky vlasov a nechajte pôsobiť minimálne 5 min. Potom vlasy opláchnite a umyte šampónom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: