Kiepe kadeřnické nůžky Sensation 2260/5

Neohodnotené

Kadernícke nožnice Kiepe Sensation 2260/5.

€46
Dostupnosť: Skladom
Kód: 2260/5
Kiepe kadeřnické nůžky Sensation 2260/5
Neohodnotené
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

Dokonale ostré, ľahké a kvalitné profesionálne kadernícke nožnice sú alfou a omegou dokonalého účesu. S profesionálnymi nožnicami značky KIEPE Professionals posuniete umenie strihania na novú úroveň. Profesionálne kadernícke nožnice KIEPE Professional Sensation Series 2260 - 5" sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s rovnými čepeľami a rukoväťami. Vylepšená technológia nastaviteľnej skrutky s hladkým otáčacím mechanizmom zaisťuje presné nastavenie nožníc. Diamantom brúsené čepele umožňujú klasické aj náročné strihy a mimoriadne ostré čepele umožňujú presné a rovnomerné strihanie vlasov bez trenia. Vďaka dokonale vyváženej hmotnosti a ergonomickému tvaru nožnice padnú do každej ruky, čím zabezpečujú jednoduché a pohodlné strihanie a zabraňujú chronickej bolesti rúk a zápalu šliach.

Jedinečné vlastnosti:

Profesionálne kadernícke nožnice, ľahká, pevná a odolná konštrukcia, ručne brúsené mimoriadne ostré čepele, nastaviteľná skrutka na presné nastavenie, vyvážená hmotnosť a ergonomický tvar, pevná opora malíčka, vhodné na presné strihanie bez strapkania vlasov.

Ako správne používať nožnice KIEPE Professional Sensation Series 2260 - 5" ?

Pravidelná údržba je dôležitá, aby nožnice na vlasy boli čo najdlhšie ostré a v perfektnom stave. Po každom strihaní uložte nožnice do puzdra alebo na mäkkú podložku. Neumiestňujte nožnice medzi hrebene a iné nástroje, pretože by to mohlo otupiť čepeľ. Nožnice pravidelne premazávajte olejom. Zvýši sa tým kĺzavosť rezných plôch a zníži sa opotrebovanie čepelí.

Vlastnosti

Dĺžka čepele: 5"
Dĺžka nožníc: 15 cm
Povrchová úprava: nehrdzavejúca oceľ
KIEPE Professional Sensation Series 2260 - 5". Profesionálne kadernícke nožnice. Použitie. Nožnice neumiestňujte medzi hrebene a iné nástroje, pretože by mohlo dôjsť k otupeniu čepele. Nožnice pravidelne premazávajte olejom. Upozornenie: Nevystavujte ich pôsobeniu ohňa. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyrobené pozri štítok / kat. č. 2260

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: