Black Sintesis Color Cream Ammonia Free 6.03

Neohodnotené

Farba na vlasy bez amoniaku s keratínom a arganovým olejom Mliečna čokoláda.

€5,16
Dostupnosť: Iba pre prihlásených
Kód: BAA6.03
Black Sintesis Color Cream Ammonia Free 6.03
Neohodnotené
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu

Podrobný popis

BLACK PROFESSIONAL LINE - SINTESIS COLOR CREAM - AMMONIA FREE 100ml

Farba na vlasy bez amoniaku s keratínom a arganovým olejom. Je to nová, inovatívna ošetrujúca kozmetika, ktorá dokonale zodpovedá predstavám a požiadavkám na farbenie v oblasti profesionálnej starostlivosti. Vďaka použitiu najmodernejších vedeckých technológií boli pri vývoji použité kompenzačné prvky, ktoré pozdvihujú technické funkcie výrobku (lesklé tónovanie, prekrytie, zosvetlenie).

VŠEOBECNÉ TECHNICKÉ VLASTNOSTI:

Poskytuje prirodzené tónovanie vlasov - zosvetľuje a zároveň farbí prirodzené vlasy - prirodzeným spôsobom pokrýva akékoľvek percento bielych vlasov - dokonale zjednocuje farbu - dodáva žiarivé odlesky a stabilné odtiene - umožňuje zosvetlenie až o 4 odtiene - jednoduché použitie výrobku - istota výsledku.

APLIKÁCIE:

VÝBER OXIDAČNÉHO ČINIDLA:

Čierne farby Sintesis sa odporúčajú miešať s oxidačnou emulziou Black Emulsionate Hydrogen Peroxide 6 % (20 VOL) - 9 % (30 VOL) v pomere 1:1. Pre svetlejšie odtiene sa miešajú s čiernym peroxidom vodíka 12% (40 VOL) v pomere 1:2.

PRÍPRAVA:

Obsah tuby je 100 ml. Farba sa zmieša s vhodným peroxidom v pomere 1:1. Nádoba na miešanie nesmie byť kovová (odporúča sa plastová miska) a nanáša sa plastovým štetcom. Všetko sa dôkladne umyje a vyčistí. Na komplexné farbenie: zmiešajte 50 ml (1/2 tuby) a 75 ml peroxidu. Na prefarbenie vlasových výrastkov stačí zmiešať 30 g farby a 45 g peroxidu. Do pripravenej nádoby nalejte potrebné množstvo farby Black Sintesis a peroxidu, dobre premiešajte.

POUŽITIE:

Najlepší výsledok dosiahnete presným dodržiavaním návodu. Aplikujte na suché vlasy pred umytím. Najmenej 48 hodín pred aplikáciou vykonajte test citlivosti pokožky.

FARBENIE PREDĹŽENÝCH VLASOV:

Najprv naneste farbiacu zmes na prírastky vlasov a nechajte pôsobiť 20 minút. Potom farbu rovnomerne rozotrite (odporúča sa rovnomerné rozčesávanie) po celej dĺžke vlasov, aby ste zabezpečili rovnaký farebný odtieň, a nechajte pôsobiť ďalších 10 minút. Potom emulgujte s trochou teplej vody a riadne vmasírujte. Nakoniec opláchnite a umyte šampónom.

ZOSVETLENIE - SUPERLIGHTENERS:

Zosvetlite vlasy až o 4/5 tónu - zmiešajte odtiene Superlighteners s čiernym peroxidom vodíka 12% (40 VOL) v pomere 1:2. Farbu rovnomerne rozotrite (odporúča sa rovnomerne rozčesať) po celej dĺžke vlasov, aby ste zabezpečili rovnaký farebný odtieň, a nechajte pôsobiť minimálne 40 minút. Potom emulgujte s trochou teplej vody, opláchnite a umyte šampónom.

Farbenie a zosvetlenie predlôh - zmiešajte odtiene Superlighteners s čiernym peroxidom vodíka 12 % (40 VOL) v pomere 1:2 a farebnú zmes naneste najprv na predĺžené vlasy, nechajte pôsobiť 30 minút. Potom farbu rovnomerne rozotrite (rozčešte) po celej dĺžke vlasov, aby ste zabezpečili rovnaký farebný odtieň, a nechajte pôsobiť 10 minút. Potom emulgujte s trochou teplej vody, opláchnite a umyte šampónom.

UŽITOČNÉ TIPY:

Odporúčame emulgovať farebnú zmes na vlasoch pred opláchnutím. Naneste niekoľko kvapiek teplej vody na vlasy a dobre vmasírujte. Potom opláchnite. Tým sa dosiahne rovnomerné zafarbenie.

Pri použití tepelných lámp alebo iných zdrojov tepla skráťte čas aplikácie na polovicu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

BLACK PROFESIONÁLNE LINE

Black je talianska profesionálna vlasová kozmetika určená nielen pre kadernícke salóny. Značku Black vyrába spoločnosť Parisienne Italia, ktorá kladie osobitný dôraz na komplexný a inovatívny sortiment výrobkov. Výsledkom je vysokokvalitný rad, ktorý kaderníci oceňujú pre jeho jednoduché používanie a cenovú dostupnosť.